Kategorie

O Nas


Sklep internetowy ze zdrową żywnością Tobio.pl

Witamy Państwa

„Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” - z myślą o tych słowach powstał nasz ekologiczny sklep.

Tobio to „dziecko” zrodzone z tradycji - nasi rodzice jako jedni z pierwszych w Polsce otrzymali atest żywności ekologicznej i do dziś prowadzą gospodarstwo i przetwórstwo ekologiczne.

Nasza oferta to produkty pochodzące tylko i wyłącznie z ekologicznych, certyfikowanych upraw.
Znaleźć tu można soki, napoje, kawy, herbaty, bakalie, makarony, musli, otręby, mąki, ziarna zbóż i warzyw, dżemy, cukry, miody, zioła, przyprawy i wiele innych wartościowych artykułów.

Jako właściciele i jednocześnie osoby od wielu lat związane z ekologicznymi produktami, gwarantujemy najlepszą jakość swojego asortymentu. Posiadamy ogromną wiedzę na temat żywności organicznej, a jako jej konsumenci możemy z pełną odpowiedzialnością oferować ją osobom propagującym zdrowy styl życia.

Nasza wieloletnia obecność na eko rynku nagrodzona została wieloma pozytywnymi opiniami klientów, a także zaufaniem producentów - JAKO JEDYNI W POLSCE jesteśmy oficjalnym partnerem wytwórni MĄK I MAKARONÓW BioBabalscy.
Prowadzimy również bloga, w którym znaleźć można wiele cennych informacji o naszych produktach, a także ciekawe przepisy i nowinki dietetyczne.

Mamy nadzieję, że zakupy u nas sprawią Państwu przyjemność i staną się częścią zdrowych nawyków.

tobio - sklep internetowy 

z eko pozdrowieniami

 

 

 

Właścicielem sklepu internetowego tobio.pl jest firma BioBabalscy Filip Babalski z siedzibą w Pokrzydowie 139.