Kategorie

Ocet jabłkowy BIO 700ml BioFood

  • Cena: 15,70 zł
  • szt.
  • W magazynie: 0 szt.
  • Dostępność: Brak
  • Producent: Bio Food
  • Poleć produkt

Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 250zł (dotyczy paczek do 30kg)


Ocet jabłkowy BIO 700ml


kologiczny Ocet jabłkowy jest nie tylko naturalnym dodatkiem do potraw, ale też pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. W occie jabłkowym jest około 20 najważniejszych substancji mineralnych, mikroelementów i aminokwasów, a także kwasy octowy, mlekowy i cytrynowy.Inny składnik octu jabłkowego to pektyna. Jest to substancja balastowa, poprawiająca procesy trawienia i pełniąca szereg pożytecznych funkcji w organizmie: obniża poziom cholesterolu we krwi, poprawia stan naczyń krwionośnych, zapobiega miażdżycy, nadciśnieniu itp.
Ocet jabłkowy zawiera także witaminę E , uważaną za jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy, neutralizujących szkodliwe działania wolnych rodników, które mogą być przyczyną przedwczesnego starzenia się , chorób onkologicznych.
Ocet z jabłek jest ważny dla systemu nerwowego i układu krążenia. Dermatolodzy utrzymują, że ma właściwości przeciwalergiczne. Nierozcieńczony, stosowany bezpośrednio na skórę, leczy dolegliwości skórne. Używany do płukania włosów zapobiega ich wypadaniu.
Pomaga też bardzo w kuracjach odchudzeniowych.
Ocet jabłkowy jest idealnym dodatkiem do sałatek i potraw mięsnych.

Skład*: ocet z jabłek ekologicznych
*Produkt rolnictwa ekologicznego.

Certyfikowane przez AgroBioTest RE-07/2005/PL; nr. 04494-B

Kraj pochodzenia - Polska