Kategorie

Melisa liść BIO, ekspresowa, 25x1,5g

  • Cena: 5,24 zł
  • szt.
  • W magazynie: 4 szt.
  • Dostępność: Jest
  • Producent: Dary Natury
  • Poleć produkt

Wysyłka gratis przy zamówieniu powyżej 250zł (dotyczy paczek do 30kg)


Melisa liść BIO w torebkach, 25x1,5g


Ekologiczna herbata ziołowa z melisy lekarskiej produkowana z naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych ziół, zebranych z polskich plantacji ekologicznych.
Napar z liści melisy może być stosowany jako naturalny środek uspokajający w stanach pobudzenia nerwowego i bezsenności. Melisa polecana też przy zaburzeniach trawiennych, nieżycie żołądka i jelit.
Melisa lekarska jest użyteczym lekarstwem, wtedy, gdy nerwowość i depresja powodują szybkie bicie serca (palpitacje), kłucia serca lub nieregularne bicie serca. Melisa lekarska relaksuje spazmy powodujące bóle miesiączkowe, łagodzi objawy PMS (depresja, niecierpliwość, bezsenność, itp). Melisa lekarska jest dobrym środkiem na bóle głowy, migreny, zawroty głowy oraz dźwięczenie w uszach. W połączeniu z lipą, melisa lekarska obniża ciśnienie krwi. Melisa lekarska jest wspaniałym lekiem dla dzieci w czasie przeziębień, grypy, kaszlu i kataru. Właściowości redukujące nadmiar flegmy znalazły zastosowanie w leczeniu oskrzeli, jak również w czasie meczącego kaszlu i astmy. Melisa lekarska jest dobrym środkiem przeciwko alergiom.

Składniki: 100% liść melisy*
*Produkt rolnictwa ekologicznego.
Kraj pochodzenia: Polska

Certyfikat Ekogwarancja PTRE spzoo, PL-EKO-01

rodzaje herbat: ziołowe